Travel desk

Letenky Nabízíme rezervace a prodej letenek do celého světa (toto samozřejmě platí i v případech, kdy cesta začíná v zahraničí) a také bezplatnou konzultaci a osobní přístup ke každému klientovi.

Rezervace Klient emailem (letenky@ppam.cz), případně telefonem, zadá požadavek na zajištění letenky. Jeho požadavek je obratem zpracován a po odsouhlasení podmínek tarifu a ceny je mu letenka vystavena a zaslána elektronicky na emailovou adresu.

Případné změny či storna vystavených letenek jsou řešeny operativně telefonicky nebo emailem. Storno poplatky vystavených letenek se řídí podmínkami tarifu daného dopravcem.

Bonusové programy Po předchozí domluvě jsou do rezervací automaticky vkládána čísla karet věrnostních programů a to jak osobních, tak i korporátních. Efekt bonusového programu je tak pro klienta maximalizován.

Speciální ceny Na některé destinace (Moskva, Varšava, Bukurešť, Hong Kong, Peking, Dillí, Jakarta, Male…) s odletem z Prahy můžeme nabídnout speciální ceny dohodnuté s dopravci. Na ostatní destinace jsme při dostatečném objemu schopni speciální ceny vyjednat přímo pro Vás. Servisní poplatek

Ubytování - Zajišťujeme ve 3-5* hotelech po celém světě, v některých hotelech v Čechách máme smluvní, výhodnější ceny. Své požadavky na ubytování zadávejte mailem (letenky@ppam.cz), případně telefonem.

Servisní poplatek Za vystavení, změnu nebo storno letenky je účtován poplatek 450 CZK.

Fakturace splatností faktury 14 dní. Faktura je odeslána poštou již v den vystavení.

Sankce za opožděné platby jsou standardní, dané zákonem, pokud nebude dohodnuto jinak.

Pracovní doba Běžná pracovní doba je od pondělí do pátku od 8.30 do 17.30 hodin, mimo tuto dobu je pro urgentní případy k dispozici 24hodinový servis na hot-line telefonním čísle +420 606 652 199.

 
Copyright (c) 2003-2019, Public Picture & Marketing a.s, created: Goto10.cz